Quick-Step

Můj seriál o podlahách Quick-Step pokračuje. O víkendu jsem toho moc nestihla. Mé velké předsíňové plány se nevyplnily. Škrábu stěny.  Je-li na omítce mnoho vrstev a místy se starý nátěr odlupuje, je nutno omítku oškrábat. Až bude dílo dokonáno, tak nový nátěr alespoň na jedné stěně bude vypadat asi takto… O bílé laminátové podlaze jsem dlouho nepřemýšlela. Potřebuji, aby v předsíni bylo dostatek světla, opticky se zvětšila a ladila s dalšími místnostmi. Mezi mé další favority patří podlaha Quick-Step Impressive Ultra. Kolekce extra silných a odolných laminátových podlah, které vyvolávají dojem a pocit nevšední přirozenosti. Hlavně jsou nejvíce voděodolné a myslím i vhodné do předsíně. Tak krásný víkend :-)

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice quick-step a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Quick-Step

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>