Květinové workshopy

Máte chuť úplně vypnout, alespoň na pár hodin myslet jen na krásné věci, odpočinout si od každodenních starostí, dát si  čaj nebo kávu a skvělý dort. Připojte se k nám :-). Začínáme zase s květinovými workshopy. Pokud bychom volili nejvoňavější rostlinu jarního období, jejíž přítomnost si však můžeme dopřát i v zimě, určitě by v naši soutěži vyhrál hyacint. Dokáže nádherně provonět celý byt svěží přírodní vůní. Stačí hezká porcelánová nebo kovová miska, mech nebo letošní módní rozmarýn.  Modřínové nebo borovicové šišky a můžete se pustit do aranžování. Jestli si chcete zpříjemnit čekání na jaro, tak se můžete přihlásit na můj první letošní květinový workshop.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Kapacita workshopu je omezena na osm účastníků, aby každý měl dostatek pracovního prostoru i odborného vedení.

 Cena velikonočního  workshopu  je 2 000 Kč a zahrnuje:  Květiny, floristický materiál, zapůjčení pracovního nářadí. Domů si odnesete: velikonoční věnec na dveře  a na stůl. Vyrobíme si dekorace pomocí přírodnin a cibulovin, umotáme si malý jarní věneček. Seznámím vás s květinovými trendy jarní sezóny a odnesete si mou originální zástěrku Vintagelover.cz v hodnotě 450 Kč. Ochutnáte domácí dort podle receptu slavných food blogerek. Usrkávat budeme Prosecco. Voňavou kávu nebo bylinkový čaj si třeba už dáme v pučící zahradě.

● Termín velikonočních workshopu: 17. 3., 18. 3, a 25. 3. 2018 od 10:00 – 14:00 hod.

● Kde – Ve studiu Vintagelover.cz v Mělníku

 Kontaktovat mě můžete na e-mailové adrese monika@vintagelover.cz

Těším se na vás Monika ♥

 

 

 

15 komentářů u „Květinové workshopy

 1. Dobrý den Moniko,

  mohu si rezervovat termín 28.10.? A je možné vzít sebou malého psa, bude v autě, ale rády bych spojila workshop s výletem do okolí :-).

  Už se moc těším zb

 2. Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli máte ještě volné místo 2.12.2017 ve workshopu? Dozvěděla jsem se o něm před chvilkou od kamarádky Pavly Kozmové, tak bychom přijely spolu :-). Děkuji Jarka Šulcová

 3. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda byste měla ještě 2 volná místa na velikonoční workshop 17.3. Byly jsme s kamarádkou na Vašem vánočním a moc se nám líbil, tak bychom si to rády zopakovaly. Předem děkuji za informaci.
  Přeji hezký den
  Jana

 4. Dobrý den, je možné se přihlásit na velikonoční workshop s 13 letou dcerou ? A v případě, že ano jaká je cena pro obě. Děkuji za odpověď. Lenka z Ústí nad Labem
  PS workshop v neděli 25.3.2018

  • DOBRÝ DEN PANÍ MONIKO,S MOJÍ ZNÁMOU MÁME DVĚ DCERY VE VĚKU 7 LET A VELICE SE NÁM LÍBÍ VAŠE WORKSHOPY.HOLČIČKY JSOU VELICE TVOŘIVÉ.TAK JSME SE CHTĚLY ZEPTAT ,JAKO V PŘEDEŠLÉM KOMENTÁŘI,ZDA JE TO MOŽNÉ ,ABYCHOM PŘIŠLY DOHROMADY , JAKÁ JE CENA A JESTLI JE JEŠTĚ VOLNO.
   DĚKUJI.IVA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *