Květinové workshopy

Máte chuť úplně vypnout, alespoň na pár hodin myslet jen na krásné věci, odpočinout si od každodenních starostí, dát si  čaj nebo kávu a skvělý dort. Připojte se k nám :-). Začínám zase s vánočními workshopy.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Kapacita workshopu je omezena na osm účastníků, aby každý měl dostatek pracovního prostoru i odborného vedení.

 Cena květinového  workshopu  je 2 000 Kč a zahrnuje:  Květiny, floristický materiál, zapůjčení pracovního nářadí. Domů si odnesete: Velký adventní věnec. Věnec na dveře. Vyrobíme si papírovou hvězdu. Seznámím vás s květinovými trendy zimní sezóny a odnesete si mou originální zástěrku Vintagelover.cz v hodnotě 600 Kč. Ochutnáte domácí dort podle receptu slavných food blogerek. Usrkávat budeme svařené víno, voňavou kávu nebo bylinkový čaj.

 

● Termín květinového workshopu – Adventní věnce: 24., 25. 11. a 1. 12. 2018           od 10 – 14 hod. – obsazeno (ale kdo by měl ještě zájem, tak mi můžete napsat a já si Vás dám jako náhradnice)

● Termín květinového workshopu  Večerní adventní věnce: 29. 11. 2018 od 19 – 22.00 hod.

● Kde – Ve studiu Vintagelover.cz v Mělníku

 Kontaktovat mě můžete na e-mailové adrese monika@vintagelover.cz

Těším se na vás Monika ♥

 

 

 

 

 

21 komentářů u „Květinové workshopy

 1. Dobrý den Moniko,

  mohu si rezervovat termín 28.10.? A je možné vzít sebou malého psa, bude v autě, ale rády bych spojila workshop s výletem do okolí :-).

  Už se moc těším zb

 2. Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli máte ještě volné místo 2.12.2017 ve workshopu? Dozvěděla jsem se o něm před chvilkou od kamarádky Pavly Kozmové, tak bychom přijely spolu :-). Děkuji Jarka Šulcová

 3. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda byste měla ještě 2 volná místa na velikonoční workshop 17.3. Byly jsme s kamarádkou na Vašem vánočním a moc se nám líbil, tak bychom si to rády zopakovaly. Předem děkuji za informaci.
  Přeji hezký den
  Jana

 4. Dobrý den, je možné se přihlásit na velikonoční workshop s 13 letou dcerou ? A v případě, že ano jaká je cena pro obě. Děkuji za odpověď. Lenka z Ústí nad Labem
  PS workshop v neděli 25.3.2018

  • DOBRÝ DEN PANÍ MONIKO,S MOJÍ ZNÁMOU MÁME DVĚ DCERY VE VĚKU 7 LET A VELICE SE NÁM LÍBÍ VAŠE WORKSHOPY.HOLČIČKY JSOU VELICE TVOŘIVÉ.TAK JSME SE CHTĚLY ZEPTAT ,JAKO V PŘEDEŠLÉM KOMENTÁŘI,ZDA JE TO MOŽNÉ ,ABYCHOM PŘIŠLY DOHROMADY , JAKÁ JE CENA A JESTLI JE JEŠTĚ VOLNO.
   DĚKUJI.IVA.

 5. Dobrý den,
  ráda bych se zeptala zdali a kdy máte v plánu vypsat termíny další? Bohužel pracuji v Praze a v tomto termínu se nemohu uvolnit z práce.

  Moc děkuji,
  Eliška

 6. Dobrý den Moniko,
  rády bychom se s kamarádkou zúčastnily Vašeho vánočního workshopu buď 25. 11 nebo 1. 12. Máme šanci ? Nebudou vypsány nějaké další termíny ?Děkuji a přeji hezký den Pavla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *