Květinové workshopy

Máte chuť úplně vypnout, alespoň na pár hodin myslet jen na krásné věci, odpočinout si od každodenních starostí, dát si  čaj nebo kávu a skvělý dort. Připojte se k nám :-). Začínáme zase s květinovými workshopy. Pokud bychom volili nejvoňavější rostlinu jarního období, jejíž přítomnost si však můžeme dopřát i v zimě, určitě by v naši soutěž vyhrál hyacint. Dokáže nádherně provonět celý byt svěží přírodní vůní. Stačí hezká porcelánová nebo kovová miska, mech nebo letošní módní rozmarýn.  Modřínové nebo borovicové šišky a můžete se pustit do aranžování. Jestli si chcete zpříjemnit čekání na jaro, tak se můžete přihlásit na můj první letošní květinový workshop.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Kapacita workshopu je omezena na osm účastníků, aby každý měl dostatek pracovního prostoru i odborného vedení.

 Cena workshopu je 2 000 Kč a zahrnuje:  Květiny, floristický materiál, zapůjčení pracovního nářadí. Domů si odnesete: Nadekorovanou mísu s cibulovinami a přírodninami. Seznámím vás s květinovými trendy jarní sezóny. Umotáme si malý jarní věneček a odnesete si zástěrku Vintagelover.cz v hodnotě 400 Kč. Ochutnáte domácí dort. Zahřejete se voňavým svařákem nebo bylinkovým čajem a kávou.

● Termín jarního workshopu:  10. 2.  a 3. 3. 2018 od 10:00 hod. – 14:00 hod.

● Kde – Ve studiu Vintagelover.cz v Mělníku

 Kontaktovat mě můžete na e-mailové adrese monika@vintagelover.cz

Těším se na vás Monika ♥

 

 

11 komentářů u „Květinové workshopy

  1. Dobrý den Moniko,

    mohu si rezervovat termín 28.10.? A je možné vzít sebou malého psa, bude v autě, ale rády bych spojila workshop s výletem do okolí :-).

    Už se moc těším zb

  2. Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli máte ještě volné místo 2.12.2017 ve workshopu? Dozvěděla jsem se o něm před chvilkou od kamarádky Pavly Kozmové, tak bychom přijely spolu :-). Děkuji Jarka Šulcová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *