Květinové workshopy

Máte chuť úplně vypnout, alespoň na pár hodin myslet jen na krásné věci, odpočinout si od každodenních starostí, dát si  čaj nebo kávu a skvělý dort, poobědvat krémovou česnečku podle receptu Dity Pecháčkové a domů si odnést krásné vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace? Připojte se k nám :-). Začínáme zase s květinovými workshopy. Tentokrát to bude motání a zdobení vánočních věnců.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Kapacita workshopu je omezena na osm účastníků, aby každý měl dostatek pracovního prostoru i odborného vedení.

 Cena workshopu je 2 000 Kč a zahrnuje: občerstvení, květiny, floristický materiál, zapůjčení pracovního nářadí. Domů si odnesete zimní věnce a mou novou originální zástěru Vintagelover.cz v hodnotě 590 Kč.

● Termíny vánočních workshopů:  25. 11. a  2. 12. 2017 od 10:00 hod. – 14:00 hod.

● Kde – Ve studiu Vintagelover.cz v Mělníku

 Kontaktovat mě můžete na e-mailové adrese monika@vintagelover.cz

Těším se na vás Monika ♥

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Květinové workshopy

  1. Dobrý den Moniko,

    mohu si rezervovat termín 28.10.? A je možné vzít sebou malého psa, bude v autě, ale rády bych spojila workshop s výletem do okolí :-).

    Už se moc těším zb

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *