2♥2♥

Venku svítí sluníčko, je malinko pod nulou, doma hoří krb a voní káva. Dojídáme poslední zbytky cukroví, kterého jsem letos napekla málo, ale to vůbec nevadí. Mám zapnutou televizi, kde zrovna jede francouzká komedie. Ach, to je pohoda! Mám čas na přemýšlení, plánování, rekapitulaci. Rok 2019 byl pro mě milým rokem. Narodil se mi vnouček, potkala jsem spoustu úžasných lidí, do cesty mně přišlo mnoho nových výzev. Hodně jsem pracovala, asi to jinak neumím :-), cestovala, předělávala, vařila, natírala, psala, fotila, workshopovala, milovala,… Málo jsem sportovala, hodně jedla sladkého a občas se rozčilovala. A co si přeji v magickém roce 2020? Ať jsme hlavně všichni zdraví, tolerantní, pokorní, nesobečtí… Ať nasloucháme druhým a když je potřeba, pomáháme jim. Chci vám všem moc poděkovat za komentáře, návštěvy, sdílení, podporu. Slibuji, že budu v novém roce více aktivní na svém blogu. Fotit, natírat, péct, květinově vázat, čančat budu ale dál a dál. Opatrujte se moji milí, ať ten následující rok stojí za to!!!!  S láskou Monika ♥

P.S. Nemůžeš být jinde, než tam, kde máš být.“ —  John Lennon

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „2♥2♥

  1. Přejeme všechno nej do nového roku 2020 a především zdraví, to je to nejdůležitější. Alena a Pavel z Otrokovic

  2. Jste skvělá a jste mou inspirací. Buďte taková i nadále:-)! Přeji krásný a pohodový rok 2020 :-).
    Díky Vám za vše!
    Katka z Km

  3. Krásné fotky,krásné přání. Přeji Vám, abyste potkávala pokud možno co nejvíc pozitivních lidí, přeji Vám pevné zdraví, štěstí, radost z vnoučka a ať se Vám daří stejně dobře, jako doposud.
    I.N.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *