2♥21

Probudila jsem se brzy, venku je ještě tma, po sněhu ani památky a já, jako každý poslední den v roce, rekapituluji. Jaký byl rok 2020? Podařilo se mi uskutečnit několik květinových workshopů, v létě jsem stihla odekorovat pár svateb, trochu jsem cestovala, potkala spoustu milých lidí. Často a ráda fotím, natírám, předělávám, dekoruji, bloguji, plním Instagram i Facebook fotkami, sázím květiny, motám věnce, kafíčkuji, miluji… Chci vám všem moc poděkovat za návštěvy, sdílení, milé komentáře. Moc si vážím obrovského zájmu o mé workshopy. Mám v hlavě spoustu nápadů, které bych v novém roce chtěla uskutečnit… Přeji nám všem, ať ten následující rok je hlavně zdravý, svobodný a plný naděje ♥ S láskou Monika

P.S. „Jediný prostředek, jak život snést – považovat ho za krásný.“ —  John Lennon

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „2♥21

  1. Moc se k Vám v březnu těším. Snad mi ani tak nejde o ty výtvory, co se naučím, ale jen tak pobýt s příjemnými lidmi v pěkném prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *