Dlouhé zimní večery

Už jsem se trochu naladila na zimní období… Navštívila jsem IKEA a mám skvělé chlupaté sedáky, po kterých jsem už dlouho pokukovala… Chlupatina na plastové židli působí strááášně útulně…. A když už jsem tam byla, tak jsem nezapomněla na spoustu nezbytných dekorací včetně vonných svíček ve skle. Dlouhé zimní večery už přeci začaly… Hezký start v novém týdnu! :-).

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Dlouhé zimní večery

  1. U Vás je moc krásně a útulně! :)) A víš co? My už v našem přechodném bydlišti máme vánoční stromek :D, protože se tam dostanem až po Štědrém dni, tak ať je všechno nachystané. Včera jsem ho zdobila! :)))

  2. Dobrý den, Moniko, mohla bych poprosit o název těch chlupatých sedáků, nebo o odkaz na ně? Nemohu je na stránkách Ikea najít a asi jsem se díky vám zamilovala. 🙂 Moc díky, Pavla

    • Nik, taky jsem je nenašla. Je to asi novinka. Jmenují se BEFARA, cena 79,- Kč nebo 69,- Kč nejsem si jistá. Jsou strašně moc příjemné a dobře se na nich sedí. Díky za návštěvu :-). Kupovala jsem je na Zličíně.

  3. Ahoj Moni, to vypadá kouzelně! U mě taky chlupy vedou a moc se mi líbí to svíčkové aranžmá, těch prostě není nikdy dost ;-). Krásný předvánoční čas a mnoho pozdravů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *