Eukalyptus

Zázrak jménem eukalypt. Tak jsem ho sehnala… Voní, je dekorativní, má jemně zelenkavou barvu a i samotný ve váze dělá velkou parádu. Snítka využiji na ozdobu vánočních dárků. No a na adventním věnci mu to sluší také… 🙂

P.S. Začala jsem vyrábět vánoční hvězdy z dřevěných kolíčků na prádlo 🙂 Viz třetí foto.

photo © Vintagelover

O tomto diskutuje “Eukalyptus

  1. revedevivre napsal:

    Monika, adventný veniec je nádherný a eukalyptus tam robí naozaj veľkú paráda. Páči sa mi aj nápad s hviezdami z drevelých kolíkov na prádlo. Krása. Andrea

  2. Alena Pojerová napsal:

    Jako vždy,nemám slov.Já mám ten eukalyptus na zahrádce.Trošinku,ale jen malinko se budu opičit,jestli dovolíš.Tak dokonale jako to máš ty ne.Těším se na další příspěvek.Tvá věrná čtečka alibabka

  3. Ivana napsal:

    Jako vždy nádhera, opravdu to moc krásně vypadá i ty hvězdy z kolíčků, úžasný nápad, já mám na věncích letos buksus od kamarádky

  4. Marcela napsal:

    Po eukalyptu také moc toužím a chystám se pro něj brzy zajet. Je vskutku nádherný. Stejně jako vaše fotky, i úžasný nápad s kolíčky. Zdraví Marcela

  5. Lenka napsal:

    Moniko, máte ho pěkný, já na eukalyptu také ujíždím :o), doma mi nesmí chybět , nádherně provoní byt a letos také zdobí i věnce u mně doma. Ráda s ním pracuji i při vázání kytic, pracuji v květinářství. Psala jste, že ho nemůžete sehnat, když nebudete moci sehnat tak napište vždy jde objednat.
    Krásný předvánoční čas přeji Lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *