Hezké pondělí

Ve váze mi včera vykvetla růžová okrasná třešeň  Doplnila jsem ji něžnými ladoňkami, nádherně zbarvenou čemeřicí a březovými větvičkami. Proutěný košík jsem naplnila buxusem a vajíčkami. Doma nevím kam dřív skočit, ale když kvetou kytky, tak mi to nedá a všechna práce jde stranou… No a  kdo by si chtěl koupit tuto sadu čtyř ošatek od značky Vingo, třeba na velikonoční vajíčka, tak zde je více.

P.S. Ještě jednou mockrát děkuji za účast  a milá slova v soutěži o černý lněný ubrus. Nerada losuji, nejraději bych Vás podělila všechny. ale vyhrát může jen jeden. Pomocí random generátoru čísel  jsem vylosovala číslo 30 a to je  Pavla.  Pavlo, moc gratuluji ♥

zdroj©vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Hezké pondělí

  1. Moniko, děkuji za výhru! Jsem nadšená, šťastná, jsem zkrátka z toho celá pryč. Běda, jak někdo na ten ubrus nadrobí:) Všem ostatním soutěžícím přítelkyním se omlouvám a přeji všem hodně krásných slunečných kytkových dní a radosti při sledování tohoto krásného inspirativního blogu.

    S pozdravem Pavla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *