H&M Home

Módní značku H&M, která v září otevřela v Praze první českou pobočku H&M Home, jistě znáte. Mně se ji podařilo navštívit jen jednou, a to před Vánocemi, kdy se tam nedalo hnout. A proto bylo pro mne velkým překvapením, když pod stromečkem zářily tři věci této švédské značky, ze kterých mám obrovskou radost. Utěrku si budu šetřit, černý kovový podnos využiji celoročně a koš na prádlo nebude koš na prádlo. Zůstane v kuchyni, jen ještě musím vymyslet co do něj dám. Více informací o tomto skvělém obchodě je zde.

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „H&M Home

 1. Monika aj v Bratislave otvorili pobočku H&M Home koncom novembra, čomu sa veľmi teším. Sdielam Tvoju radosť z darčekov. Sú to milé drobnosti. Andrea

 2. Už delší dobu k Vám chodím a jsem nadšená. Máte krásné fotky! Přeji mnoho úspěchů v novém roce a těším se na další inspirace. Ivana H.

 3. Přeji pohodové svátky a mnoho úspěchu na blogu. Módní obchody HM velice rada navštěvuji. Škoda jen, ze HM home je jen v Praze. Pro mě trochu z ruky.

 4. H M zbožňuju, ubrusy, polštáře….prostě dokonalost, něco podobného prý chystá Zara, že by….?

 5. Moni, úžasné a rozhodně zasloužené radosti! Kochala jsem se přes svátky Tvou vánoční výzdobou, letos jsme byli na hodně podobné vlně ;). Stromek je kouzelný, máš můj obdiv, že jsi ho zvládla do papírových ozdob nastrojit celý. A svíčka Meadows a dortové podnosy jsou mňamky už samy o sobě. Je mi u vás prima, M.

 6. Hezký den,
  právě se chystám do hm home. Velice se těším.
  Je pravda, že Zara má také home produkty, jen není zastoupená v ČR.
  Jsem vždy vše přijde tak trochu pozdě:-(
  Máte příjemný inspirativní blog.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *