Květiny

Ranní zpravodajství z naší zahrady: Kvetou nám nenáročné orlíčky, konvalinky, tulipány, bílé šeříky, kalina….  A jak voní!  Chystám v sobotu oslavu. Potřebuji hodně kytek, bílé ubrusy a hlavně dobré počasí… Vše se bude odehrávat venku na zahradě.

photo © Vintagelover a Natálie Chmelařová

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Květiny

  1. Milá Moniko, přeji Vám k sobotní oslavě v předstihu všechno nejlepší k Vašemu svátku, hlavně zdraví, štěstí, lásky,plno nových nápadů a ať se Vám vše daří, na co sáhnete. A taky Vám moc přeji, aby konečně v sobotu bylo hezky, aby se Vám posezení venku vydařilo. Mějte se krásně. S pozdravem Miluše.

  2. I já se připojuji Moničko.Jsme rádi,že tě tu máme.Takové Orlíčky jsem ještě neviděla,myslím tu nádhernou barvu.Alibabka

  3. Ahoj, me ta bila v predsini prijde hodne sterilni. Nemyslim to zle, ale celkovy dojem, obrazek, židle bila podlaha….na me dela dojem jako bych sedela v cekarne u dr. Kvetiny krasne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *