Loftové bydlení

Loft, loft, loft…! To slovo je mi tak blízké a zároveň tak nedostupné… Ale kdyby, třeba, někdy, tak by vypadal přesně takto a propašovala bych tam i své květiny… To by se to bydlelo… Co Vy? Chěli byste bydlet v newyorském loftovém bytě…? Že se ptám :-). Fotky jsem si vypůjčila na blogu, který jsem si přidala do svých oblíbených… Hezký den!

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Loftové bydlení

  1. No já rozhodně!!! Je to sen, klidně by ten byt nemusel být ani tak dokonalý ….A kdyby měl terasu na NY, tak i ty kytky by se nám tam vešly:-)

  2. Miluju takovéto industriální prostory. Na fotky super tak, jak to je. Na bydlení bych si to musela trochu „zateplit“ buď nějakými barevnými akcenty nebo aspoň zemitými tmavě hnědými doplňky (křeslo, koberec apod.).

  3. Já v něm bydlela, ne v NY, ale v Chicagu, v přestavěné továrně, a můžu říct, že je to snobismus značně přeceňovaný. Nějak to nemá lidské rozměry, jak nocovat v katedrále. A v zimě zima, v létě horko, a ty účty za topení a klimatizaci! Nejpříjemnější je to WOOOw! návštěv, ale copak žijeme pro obdiv návštěvníků? Jen se držte svých kokořínských chaloupek!

    • Go-lightly, díky za info… To je přesně to, co jsem potřebovala slyšet :-).
      Jsem blázen do loftových bytů, ale sama jsem v žádném nebyla a ta zima v zimě a horko v létě tomu věřím… ale loftový byt v Chicagu… Hmmm, to by se mi líbilo 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *