Na podzimní fialové vlně aster

Miluji květinářství, miluji stará kola… Včera jsem měla možnost je nafotit, ale nemohla jsem si z fotek vybrat . Když fotím, potřebuji k tomu klid a ten mi včera chyběl stejně jako světlo…Tak když si nevím rady, sezvu rodinnou radu a všichni mi do toho mluví jeden přes druhého, zasvěceně, moudře a naléhavě radí tak, že nakonec si zase nevím rady… Tak si ráda poradím sama: dnes fotky z jiné řady, moje, na podzimní fialové květinové vlně aster…

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Na podzimní fialové vlně aster

  1. Moni, moc krásné! Letos jsem se i já dostala k podzimní výzdobě a měla jsem ze svého dílka ohromnou radost, takže dekoracím, tvořivým činnostem a podzimu třikrát hurá:-)! Hezký den přeji!

  2. Teda musím říct, že astry nemám moc ráda, protože mi právě připomínají, že už je podzim a chladno… Ale tys je tak krásně naaranžovala, že si musím poopravit názor :-). Díky!

  3. Mini krása, jako vždy, Ty tvé kuchyňské detaily a květinové radůstky mě vyloženě uklidňují. Když se člověk necítí ve své kůži, je lepší to nedělat, nikdy to nedopadne dobře. Znám to taky nejen s focením;-) Krásný den a díky za pohlazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *