Narozeniny

Neměnila bych. Přeji si, ať vše plyne tak hezky jako doposud ♥ Dnes je mi 55. Díky ♥ .

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Narozeniny

 1. Milá pani Monika, želám Vám všetko najlepšie k narodeninám, veľa šťatia v osobnom živote. Nech Vás neopúšťa dobrá nálada a skvelé tvorivé nápady, ktorými nás inšpirujete.
  Užívajte si krásne obdobie.

  Srdečne Vás pozdravujem.

  Alena

 2. *Největším vítězstvím, je nepotřebovat žádná vítězství.* Jste šťastný člověk Moniko, ráda se na Vaše stránky vracím. S díky Jana:-)

 3. Všechno nejlepší Moniko, stále pozitivní mysl a skvělé nápady, pevné zdraví a radost ze života:-)

 4. Dobrý den, Moni
  dodatečně všechno nej. Jsem taky !májová! stejně jako moje máma i sestra. Je to dobrý měsíc – za běžných okolností je teplo, krásně, zeleno a rozkvetlo. Ale ať je jak chce – to nejlepší máme vždycky před sebou. Myslím si to pořád i když je mi 66. Srdečně zdravím a stále doufám, že až pojedete na Valašsko, třeba se potkáme. Pozvání do Jablůnky platí stále. Helena

 5. Milá Moničko, tak. ráda. Vás na.dálku objímám a. přeji krásný. život pro další roky jako přes kopírák ty další /. řekl. by. Bolek Polívka / a další a další …..roky . Krásné šaty . Fandím . Mirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *