Ocenění – Originální český blog

Minulý týden jsem dostala cenu Originální český blog od Jany z blogu iDesigner. Podle pravidel musím cenu přeposlat dalším třem blogům, které se mi líbí. Tak tady jsou! Ocenění uděluji:

1) blogu Janaathome za skvělé květinové dekorace z domu i ze zahrady, moc hezké fotky a nápaditou kuchyni v mé oblíbené bílé barvě. Prostě, blog je čím dál lepší.

2) blogu foodlover za nápaditý design blogu a za skvělé recepty a krásné fotky. Jablkový crumble jsem vyzkoušela a mohu jen doporučit a tu její plátěnou tašku musím mít.

3) blogu My0neWay za čistý design, krásné fotky a za to, že trvá jen měsíc a stal se mým oblíbeným.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Oceněni a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Ocenění – Originální český blog

  1. Ahoj Moniko, děkuji!!! Jsem moc potěšena, zrovna mám trochu, jak říká můj muž „tvůrčí“ krizi….Ale tvoje ocenění mě opět nakoplo a doufám, že teď už to půjde, jak říkáš, čím dál tím líp :-)) Měj se krásně a ještě jednou děkuji. Jana

  2. Moniko, moc zdravím a děkuji za krásné ocenění, kterého si moc vážím!!! Mám radost, že se můj pokus o blog zatím líbí a snad do budoucna nezklamu. Hlavně mám ale radost, že jsem díky tomu mohla „objevit“ Váš blog – moc se mi líbí a konkrétně nad Vaší kuchyní a nápady s křesly se mi tají dech! Ráda budu sledovat dál a inspirovat se. Už se těším na další příspěvky a na přemýšlení o tom, komu originální ocenění předat dál :). Krásný víkend, Martina – MyOneWay.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *