Ocenění

Hurá… ! Můj blog byl oceněn cenou Originální český blog. Moc si toho vážím. Děkuji Janě z blogu iDesignér za ocenění a za nápad, který vymyslela a zrealizovala. V příštích dnech se můžete těšit na ohodnocení ode mne :). Moc gratuluji i dalším dvěma blogům, které získaly tuto cenu zároveň se mnou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oceněni a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Ocenění

 1. Moniko, gratuluji k zaslouženému ocenění a raduji se s Tebou. Přeji hodně inspirace do další práce!

 2. Gratuluji, je to opravdu zasloužené ocenění. Blog sledujeme doma všichni a otázka „co je dnes na něm nového“ patří k naši komunikaci.
  Blahopřejeme.
  Jitka

 3. Moni…gratulujeme k oceneni, blog se nam libi….je zajimavy, inspirujici a nekomplikovany!
  Mirka a Monika

 4. Dobrý večer Moniko! Blahopřeji k razítku a doufám, že budete i nadále sneutuchajícím entusiasmem pokračovat v psaní. Těším se také na další rozšíření blogu, o kterém tuším, že by mohlo přijít 🙂
  Podzimní „olala“ posílá Radek

 5. Milá Moniko, upřímně blahopřejeme k ocenění, které si zasloužíš,neb nám dáváš nahlednout do krásného originálního bydlení, dále nepřeberné ukázky vlastní tvorby, doplněné krásnými fotografiemi, ať máš stále hodně nápadů Ti přejí Oli+Mila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *