Papírové ozdoby

Jak to tak vypadá, tak si letošní Vánoce vystačím s papírem a nůžkami. Docela jsem propadla papírovým trendům. Zkoušela jsem skládat diamant, který se mi moc nepovedl, vyrobila jsem černou papírovou pivoňku (nebo růži), vyzkoušela jsem složitou hvězdu… No a včera jsem se náhodou setkala s papírovými vločkami a asi mi budou zdobit vánoční stromek… Zde je návod, jak na ně. Na zkoušku jsem si jich už stihla několik vystřihnout…

P.S. Ta první fotka není má… Na ně se taky chystám… Zde je více

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Papírové ozdoby

  1. Jé Moni, to jsou vystřihovánky mého dětství … vystřihovala jsem mamince papírové dečky pod vázu 🙂 Je to milé a moc hezky to vypadá a ta černá….paráda 🙂 Hezký den!

  2. Vločky prostě nezklamou :). My je s Amálkou máme teď vystavené na tabuli a vynahrazují nám tak alespoň z části u nás zatím nenapadlý (nebo spíš opětně zmizlý) sníh. A děkuju moc za typ na ozdobičky, mám radost, že zase můžu něco zkoušet. Mějte se krásně, M.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *