Postel

Těším se do ní celý týden, bojuji s chřipkou, chodím do práce, přišla jsem o hlas, občas si něco vyrobím (nástěnný kalendář), občas něco vyfotím… Nutně to musím přes víkend vyležet. No a to marodění by se mi líbilo v této ložnici. Obklopila bych se knížkami a časopisy a občas bych dala na fcb nějakou inspirativní fotku interiéru… To stonání si přeci musím užít :-). Krásný víkend přeji!  Možná i vylezu z postele  a něco upeču, ale neslibuji…

P.S. Teď koukám, že je ta postel z dřevěných palet…

zdroj

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Postel

  1. Moni, tak ať se brzo vykurýruješ i ve své posteli, určitě to máš v ložnici nejmíň tak hezké jako na té fotce:-) pa

  2. Přeji brzké uzdravení! Jinak koukám na ty schody, myslím, že se jim říká mlynářské a chce to trochu cviku si na ně zvyknout a nespadnout 😉

  3. Moni, jsme na tom úplně stejně….. Teď jsem se zachumlala do deky. Těšila jsem se na to celý týden. Doma jen „litují“, že mi „zůstal aspoň nějaký hlas“ 🙂 Přeji nám oběma brzké uzdravení.

  4. Ty cihličky vypadají naprosto perfektně! Nevíte o jaký typ se jedná? Nejspíš to bude jen imitace ne? Uvažovali jsme s manželkou, že bychom si něco podobného dali do obýváku za televizi. Nedávno jsme si dávali imitaci kamene na fasádu a vypadá to luxusně – http://www.obkladyrepa.cz/novinky/imitace-kamene/ Horní obrázek vpravo je náš obklad. Tak něco do podobné barvy hledáme i v tom cihlovém obkladu. Nevíte o něčem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *