Smartpress

Z vydavatelství Smartpress, jsem si pořídila dvě knihy. Jedna je od Aleny Hrbkové Jak se fotografuje jídlo. Skvělá kniha plná fotografických postřehů, které jsem nutně potřebovala vědět. Kdo se chystá nafotit svou vlastní kuchařku, tak určitě vám tato kniha pomůže. Vše je tam krok za krokem vysvětleno. Měla jsem tu čest, se s Alenou Hrbkovou setkat při focení. Fotila nám asi před 15 lety náš dům do Marianne. Její fotky miluji.

Další kniha je od Jany Vlkové Květinová kuchařka s notesem. V této knize objevíte nové chutě a vůně jedlých květin. Dozvíte se, které kytičky si můžete dát do salátu, z které si uděláte výborný čaj nebo likér… Určitě doporučuji. Tak jestli nutně potřebujete na prázdniny nějakou zajímavou knihu, tak ve vydavatelství Smartpress mají do konce července 30% slevu na všechny knihy. Zde se můžete mrknout a předzásobit se 🙂 Já jdu na to!


.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *