Soutěž o křeslo z Biano

Dostala jsem nabídku od internetového vyhledavače nábytku Biano.cz, abych se zapojila do soutěže o křeslo. Měla jsem si vybrat takové, které by se mi hodilo do našeho interiéru a ve kterém by se mi krásně relaxovalo, nebo pracovalo. Dlouho pokukuji po ratanovém křesle Indiana. Dala bych si ho do ložnice, k oknu. Na bílé podlaze by mu to moc slušelo. K němu bych určitě nepohrdla přírodním plédem, temně žlutým a modrým polštářkem, hezkou lampou a voňavou svíčkou. Polštáře by sloužily i jako podsedáky na zem. Večer bych si rozsvítila lampu, zapálila svíčku, uvařila čaj a podzimní atmosféra může začít. U výběru produktů jsem strávila docela hodně času, bylo těžké si vybrat z toho velkého množství. Mám ráda barvy podzimu, dřevo a kov v kombinaci s retro a moderními doplňky. Zde jsou mí favoriti.

Křeslo – Indiana

Doplňky Bonami žlutý polštářmodrý polštářlampa s dřevěnou objímkoučerná lampa, svíčka s vůní vanilky Parks Candles London, Svíčka Magic Candlesmedově žlutý plédodkládací stolek

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Soutěž o křeslo z Biano

  1. Dobrý večer, Moniko.
    Moc bych Vám křeslo přála. Dovedu si představit, jak by se u Vás vyjímalo, jak krásné doplňky byste k němu opatřila . Tak držím palce a přeji Vám výhru z celého srdce. S pozdravem Miluše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *