Svatba pod širým nebem

Včera jsem si přivstala. V Kokořínském dole jsem byla už v šest hodin ráno. Není nic hezčího, než když časně ráno, po vydatném dešti, posloucháte  zpěv ptáků, bublání studánky a dýcháte svěží vzduch. Hned mi vše šlo líp od ruky :-). Přírodní slavobrána byla už připravena a já jsem se pustila do práce. Použila jsem bílé závěsy z Ikea, lýko, nevěstin závoj, listy velmi populární monstery a vše doplnila kvítky. Doma jsem vyráběla peříčkové závěsy, které jsem zakončila borovicovou šiškou a které krásně ladily s okolní přírodou.. Asi po dvou hodinách aranžování a balancování na žebříku jsem zamávala  slavobráně a přesunula se do milé restaurace Truhlárna, která leží poblíž hradu Kokořín. Tam začalo velké zdobení. Bobkovišeň, opět nevěstin závoj, dřevěné kulatiny jako podnosy pod květiny, lepení papírových srdíček…. Jen mě mrzí, že jsem nestihla obřad. Krásnou nevěstu  s fešáckým ženichem jsem v rychlosti vyfotila při příjezdu do Truhlárny. Slíbili, že mi pošlou fotky. Tak se už moc těším. Takové svatby mám moc ráda. Nechali mi prostor. Vše jsem mohla tvořit podle sebe… Více takových milých obřadů.  Vlastně jsem jim nestihla ani popřát. Tak alespoň touto cestou. Míšo a Martine  mnoho štěstí ♥

photo©vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Svatby a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Svatba pod širým nebem

  1. Tedy, Moniko, napsat , že je to nádherné , je málo.
    Fakt, jste šikovná a nápaditá .
    Hezkou sobotu a neděli. S pozdravem Miluše.

  2. I já skládám velikou poklonu! Opravdu nádhera a to, jak to zvládáš časově, materiálově, květinově a ještě ty neskutečné nápady, klobouk dolů Moni.
    Jsi fakt super!!!!!!
    Rozicka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *