Svatební výzdoba

Svatba se konala na koupališti  s ojedinělou architekturou ve stylu art deco ve Mšeně. Slavobránu a stoly jsem zdobila z chryzantém, bílých karafiátů, nevěstina závoje, stálezelené bobkovišně. Vlaječky jsou z papíru navlečené na stuhy v pudrové barvě, věnce jsem motala z bobkovišně a malý věneček na prstýnky je z buxusu…. V tak nádherném prostředí to šlo samo. Krásnou neděli ♥

©photo vintagelover

O tomto diskutuje “Svatební výzdoba

  1. Šárka Mazouchová napsal:

    Budu se opakovat, ale v tomto případě je to na místě. TO JE KRÁÁÁÁSNÉÉÉ !!
    Vy jste skvělááá !! Šá

  2. Eva napsal:

    Sama něžnost…krásné:))) doufám že svatbě vyšlo počasí, protože u nás v sobotu nic moc a v neděli celý den lilo….fuj:( Eva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *