Tag v peřinách

Minulý týden jsem převzala Tagovou štafetu od Martiny z blogu decór blanc a jmenuje se „V peřinách“. Tak jdu na věc!

Bez čeho už půl roku neodcházím do peřin? Bez mého notebooku 🙂 Miluji blogování. Večer chystám příspěvky a sleduji co je jinde nového.

Svůdné sansoussi nebo pohodlné pyžamo? Moc to neřeším a poslední měsíce už vůbec ne… Ale třeba jednou budu 🙂

Kniha? Teď hned několik, ale před spaním to není…

Sklenička něčeho dobrého před spaním? Jasně! 🙂 Mám ráda víno, ale už dlouho jsem si ho nedopřála. Musím to napravit.

Kosmetické rituály? Všechny možné, denně se maluji a nezapomenu se navonět mým oblíbeným parfémem Angel od Thierry Mugler.

Chrápu? Asi někdy ano, ale nechci…

Snídaně do postele? Miluji snídaně do postele. Dokonce jsem si k tomu pořídila podnos s nožičkami. Káva a croissant v posteli je nej!

A kdo je ten šťastlivec, který převezme Tagovou štafetu? Olivka, Anýzovka a Markétka. Už se na ni holky těším 🙂 Doufám, že jste ji už od někoho nedostaly?

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Můj dům a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Tag v peřinách

  1. Milá Moni, ty ale strašně zlobíš, když nedodržuješ naši nepsanou dohodu o pravidelném popíjení dobrého vína;-)! Doufám, že to brzy napravíš a že jednoho dne budeme v tom napravování pokračovat i spolu:-)! Krásný večer, krásné ráno následující den a stále úsměv na rtech, protože ti ohromně sluší;-)!

  2. Tagová štafeta je skvělý nápad! Také si beru notebook do postele, ale chtěla bych to trochu omezit, protože pak místo povídání s přítelem jen cvakáme. Technika je skvělá, ale člověk se musí hlídat, aby mu příliš nenabourala osobní život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *