O tomto diskutuje “Věnec

  1. Věnec napsal:

    Moničko opět krásný věnec, díky Tobě hned deštivý den vypadá skvěle. Díky, díky papa Zdenka P.

  2. Zuzana napsal:

    Dobrý den Moniko, je nádherný a já už se moc těším na sobotu k Vám do ráje na tvoření.
    zb

  3. Pavlína napsal:

    Dobrý den Moniko,
    Vaše věnce jsou pro mne velkou inspirací, je opět krásný. Na Vašich WS je vždycky vypichujeme. Je tento také vypichovaný?
    Děkuji, zdravím z Hradce Králové a těším se na další setkání s Vámi 🙂
    Pavlína

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *