Věnec z usušeného rožce

Rožec, růže, hvězdnice…

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Věnce a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

18 komentářů u „Věnec z usušeného rožce

 1. Musím se připojit k předchozímu komentáři : )
  Děláte krásné věnce!

  PS: Jsem u Vás na podrobné návštěvě poprvé, a určitě ne naposledy!
  Díky za inspiraci.
  Katka

 2. Dobrý den, nemohu uvěřit, že něco tak krásného, jako jsou Vaše věnce, je možné vyrobit vlastníma rukama jen tak někde na zahradě. Buď to na nás hrajete, nebo jste moc šikovná. V každém případě bych takový věnec ráda koupila. Máte nějaký obchod, nebo zásilkovou službu? Moc se v těchto věcech nevyznám a na internetu téměř nenakupuji (když tak jen parfémy). Můžete mi poradit? Ráda bych si vyzdobila náš byteček.
  Děkuji, Marcela.

 3. Ahoj Moniko, děkuji moc za návštěvu u mě a na oplátku ti musím pochválit tvoje tvoření nejenom z aster, ty věnce jsou nádherné! Měj se krásně. Jana

 4. Krásnééé opět a zase :-)))
  A kde bereš ten čas ????
  Pomoc, já žádný nemám !!!!!!
  Ani věnec nemám, tak přijdu asi na návštěvu se pokochat :-))))
  Pa
  Eva

 5. Dobrý den Moniko, koukám, že Váš famosní věnec získává čím dál více příznivců a komentátorů – tak se také přidám. I mně se moc líbí. Proč vlastně nemáte na takové krásné věnce nějaký eshop? Já osobně bych si ho objednal rád a pověsil třeba na zeď naší chatičky… Tak se budu těšit, až na tomto webu něco takového najdu!

  • Díky za pochvalu, jak jsem se již zmínila v předešlém komentáři, chybí mi čas…ale ráda bych se tomu věnovala a nějaký eshop si udělala. Věnec Vám na chatičku ráda vytvořím.

 6. Vaše věnce jsou opravdu krásné a vyzařuje z nich radost a to je pro dnešní dobu potřebné jako sůl. Hlavně by den měl mít asi víc než 24 hodin,co?Ale ráda takové obrázky prohlížím. díky Hana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *