Marika M. napsal: V jednoduchosti krása, a spousta úložného prostoru. Jen by mě zajímalo, zda se palety ošetřují nějakým nátěrem? Nebo se nechají ,,jen tak,,?Děkuji:-) 1.10.2015 v 21.42 Odpovědět
V jednoduchosti krása, a spousta úložného prostoru. Jen by mě zajímalo, zda se palety ošetřují nějakým nátěrem? Nebo se nechají ,,jen tak,,?Děkuji:-)