Bábovka

… díky hrubé mouce je nadýchaná, voní máslem a mlékem. A je skvělá s kakaem! Celý víkend nás honila mlsná, tak i v neděli jsem něco upekla. Tentokrát jsem ještě přidala čokoládu na vaření, jahody a borůvky… Ať jí to na fotkách sluší :-). Recept je zde. Hezký týden přeji!

photo © Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Recepty a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Bábovka

 1. Je pondělí ráno a já mám aspoň v mysli díky těmhle obrázkům brzké nedělní odpoledne, protože přesně takovou bych si dal, ke kávě a k pěknému filmu v televizi (zatímco venku se včera honili všichni čerti..)

  Tak prosluněné pondělí a děkuju za recept a inspiraci ^_^
  Michael
  http://www.ontheleaf.net

 2. Moniko, luxusní! Ježíšek mi nadělil formu na bábovku, tak ji vyzkouším!
  Kde jsi byla na jahodách? Snad ne u 12ti měsíčků? 😉

 3. Moni, to, že jsi úžasná, ti říkat nemusím – to přece víš 😉 ! Svým příspěvkem o bábovce jsi mi připomněla dětství, návštěvy u babičky, typickou chuť čaje, jakou nelze napodobit, rána v kuchyni, která nepopsatelně voněla a také mého nedávno zesnulého dědečka, kterého jsem milovala, protože vždycky naslouchal mým příběhům, snům a přáním. Moc se mi po něm stýská, protože můj život už nikdy nebude stejný. Ale jsem zároveň strašně moc šťastná, že jsi mi připomněla čas mého nádherného dětství… Děkuji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *