Květinové studio a nové zástěry

První květinový workshop u nás doma bude už za čtrnáct dní. Ještě mi zbývá dotřít podlahu a pár drobností a už se mohu pustit do dozdobování. Na to se nejvíc těším :-). Včera jsem natírala komodu, která potřebuje ještě pár nátěrů a při tom jsem si hledáčkem foťáku udělala pár studiových záběrů. Příště bude více. Tak tady jsou :-).

P.S. Včera jsem si také ze sítotisku přivezla nové zástěry. Mají podobný střih jako ty lněné z loňska. Kuk!  Jsou ale z kepru a vypadají podle mého také báječně. Když jsem si ji oblékla, cítila jsem se v ní spíše jako v šatech než v zástěře 🙂 Bohužel jsem doma neměla nikoho, na kom bych zástěrky mohla vyfotit, tak mi posloužil kuchyňský žebřík. Jsou černé a šedé, navlékají se přes hlavu, zadní díly jsou volné. Potisk je proveden sítotiskem. Vzory jsou k dispozici dva – jeden mocca konvička a druhý logo vintagelover. Zástěry lze prát na 40°C  a žehlit naruby, ne přes potisk. Cena zástěry je  590 Kč + 60 Kč poštovné a balné. Staré zástěrky na zavazování mám také na skladě. Tak krásný víkend :-*

photo©vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *