Mandlové mini mazance z Apetitu

Vánočky, mazance a vše co se připravuje z kynutého těsta je mi cizí. Ale nevzdávám to a znova vyzkouším tyto mandlové mini mazance, které jsem našla v časopise Apetit. Jako forma vám poslouží obyčejné neglazované květináčky. Růžový obal s mašlí jako doplněk je dokonalý a nepostradatelný 🙂 Co říkáte? Recept najdete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne, Recepty a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Mandlové mini mazance z Apetitu

  1. To vypadá krásně, ráda bych to vyzkoušela. Kynuté těsto jsem nikdy nebyla schopná vytvořit, asi nějaká vrozená porucha. Ale od té doby, co mám pekárnu, která mi krásné těsto připraví, peču z kynutého moc ráda.

  2. Ty jsou pěkné a růžové 🙂 … taky moc nedělám kynuté těsto, je to na mě moc zdlouhavé, ale domácí mazanec je dobrý. hezký den Moni 🙂

  3. Úplně se mi sbíhají sliny! Já peču klasický mazanec, kdybys chtěla recept, pošlu. Hledala jsem no … dva tři roky, pokus omyl, než jsem našla ten pravý na kynuté těsto a teď z něj dělám skoro všechno. Ještě tak stihnout pár perníčků a velikonočního zajíce 🙂 Pěkný večer.

    • Báro, děkuji, to je přesně ono. Když je dobré a vyzkoušené těsto, tak se dílo vydaří. Ale, jak píšeš je to nejdříve pokus omyl 🙂 Pa a ať stihneš perníčky a velikonočního zajíce… Ty jsi šikulka!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *