No, zase květinově dekoruji…

Jsem zvědavá, jestli někdy docílím ve svém interiéru té bílé jednoduchosti, která se mi tááák líbí na spoustě jiných blozích. Asi ne, protože už jsem tady opět s bylinkami, kytičkami a zase bych dekorovala… Včera při vázání kytek jsem si už na zahradě utrhla kočičky, jsou vidět ve váze s tulipány. No a ještě jedno malé DIY ve stylu IKEAHACKERS (promiň Pilote). Až budete sázet bylinky do zahrady, tak zkuste použít špejle z IKEA, natřít je bílou, černou (tabulovkou) nebo je nechat přírodní a můžete si na ně psát popisky vašich sazenic. Tak hezký den 🙂

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „No, zase květinově dekoruji…

  1. Moni a dekoruješ moc hezky:-)) já taky pořád něco předělávám …už aby bylo jaro a řádila jsem na zahradě. Já kočičky nemám, ale z okna koukám na šeřík a i přes tu hroznou zimu se mu každým dnem zvětšují pupeny 🙂 Měj se krásně Jana

  2. Tak na sázení bylinek už se fakt těším. Akorát, že je mám na zahradě, doma by mi tolik zeleně vadilo. Mě se naopak zase líbí barvičky, ale doma jich moc nemám 🙂 Máš to hezky načančané. Měj se hezky!

    • Já je mám taky ráda venku na zahradě, ale včera jsem neodolala ceně…:-) Tak něco dobrého za pomoci čerstvých bylinek musím uvařit. Báro děkuji a těším se na Tvůj další příspěvek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *