Povodně

Přijde mi teď malicherné řešit židle, skříně, kytky…  Ranní překvapení, kdy jsem musela rychle vyklidit věcí v mém zaměstnání, neboť za pár hodin byla ohlášena evakuace celé oblasti, nebylo nic příjemného… Držím všem palce a věřím, že se dnes povodňová situace zlepší. Tak jen malá kytka ze zahrady…

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Povodně

  1. Nám na Moravě je hej …. tady jen prší. Ale ty Čechy … 🙁 Myslím, že kdo to nezažil na vlastní kůži, nemůže pochopit. Alespoň chystám SOS balíček na ČČK. Držíme všem pěsti.

  2. Moni, taky mi teď přijdou některé věci nedůležité …. tak hlavně, že jste stihli evakuovat a snad už to bude lepší. U nás už dokonce chvíli svítilo sluníčko!!! pa a hezký večer:)

    • Jani, evakuace byla velice rychlá a nepříjemná, aby se na nic nezapomnělo… já jsem tam zapomněla mobil, tak snad až voda opadne, najdu ho na svém místě…

  3. Moniko, myslíme na Vás a sledujeme, jak to u Vás vypadá. Přejeme, aby jste vše přečkali bez pohromy. Jaká by to byla škoda zničit tu krásnou zahradu. Držíme pěsti, aby už bylo vše za Vámi. S radostí si každý den prohlížím nové nápady a fota.

    • Jitko, děkuji za podporu. Náš dům je v pořádku. Okolí je hrozné, ale dnes už snad voda bude klesat…. Mám velkou radost z komentáře a návštěvy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *