Můj blog má rok…

Jsou asi nepříznivé podmínky na nějakou oslavu, ale bylo to 5. června 2012, kdy jsem zveřejnila svůj první příspěvek. Podobně jako mnohé z vás mne ovlivnil článek v  Marianne Bydlení, kde byly představeny tři blogerky: Chic Ada, Soňa Malinová a  Andrea Tachezy. Další dva roky jsem úplně propadla blogování, sledovala zmiňované blogy, ke kterým přibyly další i zahraniční… No, a pak přišla ta pravá chvíle, kdy jsem oslovila mého kamaráda, aby mi pomohl s webem Vintagelover. Moc mu za tu stálou pomoc děkuji. Na blog se denně těším, začala jsem víc fotit, miluji kytky a seznámila jsem se se spoustou virtuálních přátel, se kterými sdílím své interiérové a květinové „starosti“. Život bez blogu si už ani neumím představit. Všem vám děkuji za návštěvy a komentáře…  Mám ještě spoustu nápadů co bych na blogu mohla dělat. Díky ♥

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Můj dům a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

20 komentářů u „Můj blog má rok…

 1. Moniko, tak to velká gratulace! Žasnu, že tvůj blog je teprve roční batole a už je zde tolik krásných fotek, květin, inspirací pro bydlení i na výlety. Těším se na další…..Díky D.

 2. Moni, také moc gratuluji! Tvůj krásný blog je pro mne každodenní radostí a potřebou. A měla jsem to podobně, článek v MB mě taky inspiroval 🙂 Měj se moc krásně a doufám, že jste v pořádku a váš dům není zasažen. Sleduji vaše město s napětím…..

  Těším se moc na další krásné nápady na tvém blogu! Jana

  • Ahoj, Jani, díky za tak pěkný komentář. Tvůj blog je pro mne velkou inspirací a radostí… Hladina vody pomalinku klesá… Náš dům není zasažen. Měj se krásně 🙂

 3. Moni,
  během svého prvního roku si Tvoje „miminko“ Vintagelover našlo cestu k mnoha srdcím a k tomu Ti srdečně gratuluji! Moc se těším na Tvoje další blogování a skvělé fotky, které mě nikdy nepřestanou bavit.

 4. Moc gratuluji k prvnímu výročí. Rada k Vám nakukuji co nového pisete 🙂
  Jsem zvědavá jestli i mé stránky, budou slavit takové výročí. Pomalé začínám.
  Marcelina

 5. Moni, Tvůj blog patří k mým NEJ a pokažd se těším, co nového tu najdu a že se potěším krásnými fotkami. Takže gratuluji a ať se Tvůj blog stále těší veliké oblibě.

 6. Milá Moniko! Jajaj, to to letí… No tak to abych se také připojil ke gratulacím. Gratuluju Ti, obdivuju Tvoji píli i nasazení. A přeju Ti: dalších asi tak dvacetpětažčtyřicetlet s Tvým blogem, nové nápady, skvěle uvité věnce (sakra, je to tak správně? Víly vily? Nebo Víly vyli?… Vylovily víly kapra :)?)… Nám všem tady na Vintagelover.cz přeju: Tvé další krásně naaranžované dekorace. Tvé kytice a rozkvetlou zahradu. Tvé inspirace. Ale hlavně (to není úplně z mojí hlavy): síla Tě provázej! Takže hurá do dalšího roku… a za dalších 365 článků se tady zas potkáme. V úctě, Pajlot.

 7. Na cestach… Tak opozdene. Ale to se taky pocita, ne? 😉
  Moni, moc ti gratuluji k vyroci a preji do dalsiho roku spoustu dalsich inspiraci kvetinovych i designovych. Abychom se tvymi krasnymi fotkami mohli kochat dal my 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *