Velké překvapení…

Včera jsem se celý den chystala na to, že budu večer péct dort, ale pracovní den byl tak náročný, že jsem ani neměla chuť něco večer kuchtit.  Při cestě domů jsem ještě odřela jiným i sobě auto… prostě pátek, blbá nálada!… Doma mě ale čekalo milé překvapení od mých dcer… upekly mi ovocný dort. Použily dva dortové korpusy, které postupně upekly (máme jen jednu formu).  Korpusy potřely marmeládou, mezi ně vložily mražené ovoce a čerstvé borůvky, vše doplnil krém z mascarpone  a ušlehané šlehačky s vanilkovým cukrem….  ve výsledku dokonale vyvážená kombinace chutí! A ke vší té radosti ještě malé DIY: vlaječky vytvořily z košíčků na muffiny…Tak jsem místo pečení fotila a aranžovala. Holky, díky! ♥

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Recepty a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

20 komentářů u „Velké překvapení…

  1. Kochám se a upřímně závidím už tak velké a šikovné holky! Moc se jim to povedlo, jsou asi po mamince .)

  2. Šikovné holky po mamince……to my (co máme jen ty chlapy) nezažijeme:-)))..takže nakonec se pátek přece jenom vyvedl:).pa Eva

  3. Teda, holky jsou moc šikovný, úžasně se jim to povedlo a maminka krásně naaranžovala a nafotila….opravdu šikulky … po mamince:-)) krásnou sobotu Moni!

    • Jani, děkuji, moc mě překvapily, prostudovaly zahraniční blogy a pustily se do toho… Hned jsem jim navrhla, jestli si nechtějí udělat blog o vaření… 🙂 Hezkou neděli!

  4. Moni, musela jsi mít velkou radost – doufám, že až naše malá vyroste, bude v pečení dortů po mně a taky se dočkám hezkého překvapení;-)!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *