Workshopy

Mám takovou radost, že se stále přihlašujete na mé květinové workshopy. Tuto sobotu bude další podzimní vázání. Moc se na vás všechny těším. Vřesy a korpusy mám nakoupeny, větvičky a podzimní lístky postupně přináším domů, dárečky mám zabalené…  Vánoce se pomalu blíží, proto už dnes  vyhlašuji termíny vánočních workshopů.  Budeme motat vánoční věnce, k tomu si poskládáme papírovou hvězdu a stromeček, usrkávat svařené víno, do toho poobědváme krémovou česnečku podle receptu  Dity Pecháčkové a ke kávě bude osvědčený čokoládový dort. Samozřejmě dostanete mou novou zástěrku. Vánoční atmosféru bude umocňovat praskající dřevo ve starých kamnech a jestli to vyjde, bude i překvapení :-). Termíny vánočních workshopů budou  25. 11. a 2. 12. 2017 od 10:00 – 14:00 hod. Už se moc těším. Vánoce totiž miluji ♥ Více o vánočních workshopech zde.

P.S. Jestli už vymýšlíte vánoční dárky. Mám pro vás dárkové poukazy na mé květinové workshopy. Dnes ale ještě podzimně… Krásný den!

photo Hynek Šnajdar a Vintagelover

9 komentářů u „Workshopy

  1. Moni, to zní tak úžasně lákavě. Přimlouvám se za Ostravu, tu mám přeci jen blíž :)) Krásné podzimní fotky, co dodat, děkuji za pohodu, která z Tvého blogu vyzařuje.
    Pa, Magda 🙂

  2. Dobrý den,

    kde je možné najít více informací k workshopu? Místo konání, cena, počet účastníků, volných míst..? Ráda bych objednala jako dárek, bohužel přes telefon tyto informace nemůžu najít. Děkuji za více informací.

  3. Dobry den, mozna jsem neco prehlidla, ale kde se budou konat vanocni workshopy? Moc dekuji za odpoved!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *