Food týden!

Můj food týden startuje!!! Už nějakou dobu chystám na blogu malé překvapení, ale nejde to tak rychle, jak bych chtěla. Jen prozradím, že to bude souviset s jídlem… 🙂 Protože ráda vařím, hledám a testuji nové recepty. Rozhodla jsem se, že se tento týden budu na blogu věnovat gastro receptům. Těšíte se? Já ano a má rodina ještě víc, konečně bude navařeno… :-). Začínám šlehačkovou roládou, kterou jsem dostala od své čtenářky Nigtflower. Recept je jako jedna velká povídka, proto jsem ho celý nakopírovala a vložila na poslední fotku… Nightflower, díky ♥  Super sladká roláda, která vůbec není složitá! Komu by scházely na mém blogu interiéry, mrkejte na můj facebook nebo instagram, budu to tam jimi prokládat…

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Recepty a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Food týden!

  1. Moni, já rolády nedělám, je to na mě moc zdlouhavé a pracné 🙂 Ale poprosím moji mamku, ta rolády umí, tak vyzkoušíme tu Tvoji. Nepochybuji o tom, že bude báječně chutnat! Na Tvůj Food týden se moc těším, já budu mít zase cestovatelský speciál 🙂 Ale jeden recept mám taky v záloze. Krásný den!

    • Baru, tak na Tvůj cestovatelský týden se už moc těším. Myslela jsem si, že rolády jsou složité, ale překvapilo mně, jak je tato jednoduchá. Měj se hezky!

  2. Taky se těším na recepty:-) Roláda vypadá skvěle, ale jak píše Bára, taky je nedělám, zdají se mi moc pracné….Tak pa a ať se ti hezky vaří a peče, Moni!

  3. Moni, šlehačková roláda má u nás vždycky veliký úspěch a hned se po ní zapráší … už se moc těším na tvé další recepty …pa, pa Marki

  4. Moni, to vypadá báječně….ale jak vidím dlouhý recept,prchám….moc na kuchyňské aktivity nejsem:.)))))….madrický byteček je super!!!!Umím si tam představit prázdninové lenošení….ale bohužel též zůstávám jen u těch představ:-)))papa a horký týden. Eva

  5. Na recepty se moc těším a budu bedlivě sledovat. Roláda vypadá krásně. Nikdy jsem roládu nepekla, bojím se, že se mi potrhá, rozláme, popraská… Uvidím, jestli se odhodlám.

  6. Jj, tuhle roládu taky dělávám, jen jsem šetřivější a mám recept jen na 5 vajec, 5 lžic kakaa a cukru. Je skvělá. Když není jiné ovoce, tak dávám doprostřed ten banán celý, drží pak pěkně tvar a uprostřed je na co se těšit. Při pohledu na fotky se mi sbíhají sliny, asi brzo zopakuji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *