2♥17

Rok 2016 patřil mezi mé dobré roky. I když mi nebylo každý den do zpěvu. Musím konstatovat, že těch pozitivních a radostných chvil bylo více. Nebo už jsem ve věku, kdy dokážu mávnout rukou nad věcmi, které bych před lety hodně řešila. Chodíte za mnou ze všech koutů naší republiky, ale i z milého Slovenska, Německa, Anglie, Ameriky…. Je to fajn a jsem za to stále moc vděčná. Proto nadále chci pro vás květinové vázat, předělávat, čančat, péct, vařit. Přeji vám ať je rok 2017 rokem splněných přání. Opatrujte se a buďte mi stále nakloněni. Za všechno moc děkuji. S láskou Monika ♥.

„Protože je nebe modré, mám slzy v očích.“
John Lennon

5e6433c23dc2148a636f0f274f414cb1n-b

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 komentářů u „2♥17

 1. Milá Moniko, přeji Vám také v roce 2017 všechno nejlepší, hlavně zdraví a štěstí, ale také plno nových dalších nápadů a inspirací, také jsem nějaké podle Vás využila. A také Vaše recepty.
  Mějte se moc hezky, to přeji Vám a i celé Vaší rodině.
  S pozdravem Miluše.

 2. Monika všetko dobré v novom roku Ti želám a teším sa na Tvoje krásne príspevky i v roku 2017. Andrea

 3. Milá Moniko, pro mě byl ten letošní rok asi šestý v pořadí kdy jsem nevěděla, jestli se mám zoufalstvím smát nebo brečet. Prostě problém za problémem. Díky Vám, Vašemu blogu, díky dalším skvělým holkám – Olivce,Lence, Rose, Soně i další Monice z Kopečku, jsem měla kam jít a potěšit se. Okem i duchem. Každý den :). Jste skvělé, jste mi inspirací, potěchou i nadějí, že to pěkné pořád je, existuje, že jsou šikovní a pohodoví lidé na světě kolem nás. Díky za vše :):):). A buďte takové napořád.
  Jenom krásné dny v dalším roce přeje
  Katka z Km

 4. Preji krasny novy rok 2♡17,zdravi,stesti,pohodu,mnoho novych napadu a inspiraci,ktere rada vyuzivam.Zdravim Leona

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *