Barevný interiér

Včera jsem vymalovala ložnici bílou barvou.  Když vidím tuto směsici neonových barev a vzorů, tak můj dům je trochu fádní. Dříve náš interiér vypadal podobně, ale teď tlumím do bílo-šedo-černé. Vždyť víte :-).

zdroj

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Barevný interiér

  1. Bílá je bílá a nikdy se neomrzí. Ale co mě fakt trápí jsou tapety. Hrozně se mi líbí a přesně vím, jak to dopadne. Já to nalepím, za týden najdu na pinterestu krásnou místnost bez barev a budu si rvát vlasy! 😀 😀

  2. Jo, jo..trochu optimismu v podobě barev nikdy neuškodí 😉 Já bych nutně potřebovala kromě tapet i tu zelenou vitrínu z Ikea a obrovský glóbus, protože letos budu opět cestovat jen po mapě…..Hezké prázdniny!

  3. Já myslím, že bílá, šedá, černá nejsou špatné barvy a pak hlavně to můžeš kdykoliv s čímkoliv oživit, podle nálady, stačí pár barevných doplňků a hned vše vypadá jinak, hlavu vzhůru, hlavně když se v tom cítíš dobře zdravím Ivča

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *