Adventní svícen z bedýnky na ovoce

Advent se nám blíží, nevíte si rady s výzdobou? Zkusila jsem udělat adventní svícen z malé bedýnky na ovoce. Snadné, jednoduché, dekorativní… místo ořechů můžete použít třeba malé šišky, kaštany, klacíky. Užijte si neděli.

Příspěvek byl publikován v rubrice Svícny, Vánoce, Věnce a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Adventní svícen z bedýnky na ovoce

 1. Vážená, při pohledu na bedýnku od ovoce mě blesklo hlavou, že jste se asi zbláznila. Pak jsem si prohlédl všechny fotografie a musím uznat, že nás opět přesvědčujete o své výjimečné kreativitě a talentu. Jednoduchost a přitom takový účinek! Nejsem nějaký estét, ale líbí se mi hezké věci a hlavně dokážu ocenit nápad. A těmi Vy přímo plýtváte…! Přeji krásnou neděli hodně sil na další skvělé příspěvky.
  Pavel.

  • Milý Pavle, děkuji za uznání. Vážím si každého názoru a u Vás mě těší, že se nenecháte jen odbýt formou, ale jdete dál až k podstatě… Děkuji.

 2. Moniko, máš to krásně naaranžované a v tvém podání i obyčejná bedýnka od ovoce poslouží jako parádní „podnos“ na krásný, přírodní adventní svícen. Moc hezký!

 3. Ať žijí bedýnky všeho druhu a Vaše bezmezná fantazie 🙂 Sama si doma 2 poněkud menší s logem milovaného Botanicusu schovávám jako cenné relikvie a momentálně využívám v koupelně na tzv. „různé“. Jednou už se dokone i vzňaly od blízko hořící svíčky.
  ♥♥♥

 4. Milá Nightflower,
  bedýnky z Botanicu také vlastním. Před lety jsem je pracně sháněla a doteď je používám na různé drobnosti. Vypadají stále moc hezky, jako všechny výrobky této firmy. Jinak moc děkuji za komentář a pochvalu. Monika

 5. Ty bedýnky z Botanicusu mám doma také :-))). Inspirovala jste mě, že si z nich udělám vánoční svícen. Hezký blog! Alena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *