Amsterdam

V zemi tulipánů, sýrů, větrných mlýnů a dřeváků jsem nikdy nebyla a tak ráda bych se tam někdy podívala. To se někdo má, že si odletí na Silvestra do Amsterdamu. Na pár dnů tam mám zahraničního zpravodaje (dceru), která mi slíbila, že tamní život nafotí. Jsem zvědavá na drobné postřehy od módy, až po holandskou kuchyni. No, a o jízdních kolech s bedýnkami a dokonalému systému cyklostezek nemluvě. Díky Domi ♥

P.S. Ty lákavé zákusky vypadají moc dobře…

Příspěvek byl publikován v rubrice Amsterdam a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Amsterdam

 1. Moni, Lukáš tam byl teď na týden (vaří v Německu na lodi) a napsal mi: „Teto, už vím kde chci strávit důchod“. A to má 24 let…. Hezký závěr roku Ti přeje Magda!

 2. Moniko, dcera se má…zrovna jsme letos přemýšleli , že bychom strávili silvestr v Amsterdamu…nakonec jsme se rozhodli díky mému „požehnanému stavu“ zůstat v teple a klidu domova…ale třeba za rok 🙂 Už se těším na fotečky! Krásné dny super rok 2014!

  • Luci, Silvestr v Amsterdamu by se mi taky moc líbil. Blahopřeji k požehnanému stavu! Myslím, že v teple ve vašem velkém domě se svými blízkými bude Silvestr určitě krásný.

 3. Jůůůů, Silvestr v Amsterdamu bych si taky dala líbit … už se moc těším na dceřinu fotoreportáž …. Marki

  Moni přeji ti krásný Nový rok 2014 !!!!

 4. Moni, díky za připomenutí :-)….Já tam byla a moc se mi tam líbilo. Těším se na další fotečky…….úspěšný start do nového roku. Eva

 5. Fotky jsou moc krásné! Domča je šikovná, přejeme ji hezké zážitky v Holandsku…a Vintagelovru šťastny nový rok….plny zajímavých nápadů.
  Zdravíme z Mnichova

  Mirka a Monika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *