Ateliér v Anglii

Tentokrát Vám představuji skladové prostory upravené na ateliér. Čisté prostory, bílá betonová podlaha se snadným přístupem z přízemí, rekvizity, vintage nábytek… Moc hezké. Tento příspěvek jsem našla v realitní kanceláři JJ Locations.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Ateliér v Anglii

  1. Dobrý den paní Moniko, díky za tip na anglický ateliér. Interiér je vcelku slušný, tedy vlastně v něm skoro nic není, jen si moc nedovedu představit, jak a co tam může fungovat v zimě. Ta jednoduchá okna v kovových rámech a několik sporých trubek – asi topení… No tak nějaký letní dýchánek bych si tam dal, například, až budete otevírat londýnské studo, ale jinak nic moc použitelného pro design nebo snad bydlení z toho vymáčknout nepůjde. Na druhou stranu znám podobná okna v Mělníku, bílá podlaha se také dá vyrobit… nu však co bych dodával dále. Však Vy víte, o čem mluvím. Hezký večer, den či ráno. Radek aka Topič oknový.

    • Dobrý den pane Radku, děkuji za komentář. Fotky, které jsem Vám představila, mi právě připomínaly prostory, o kterých se zmiňujete. Bylo by dobré, z toho udělat něco podobného… No uvidíme… Přeji Vám krásný den. Monika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *