Betlém Petra Rýgra

Už ho mám zase na očích. Je cínový, ručně odlévaný, patinovaný a je to skutečné sběratelský kousek. Ano, betlémy od Petra Rýgra jsou nádherné. Kdybyste si chtěli ještě do Vánoc udělat radost, tak zde mrkněte na jejich stránky.  Krásný víkend ♥

P.S. … a skleník je z Á La Maison

photo © Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Betlém Petra Rýgra

 1. Prekrásny Betlehem, radosť sa naň pozerať… mne domácnosť už niekoľko rokov zdobí ručne vyrezávaný Betlehem od jedného milého starého pána – nenápadného umelca – ktorý už nie je medzi nami. Dostali sme ho od neho ako vianočný darček, nikdy nezabudnem, aké to bolo prekvapenie. Stále má v sebe čaro, dušu, príbeh, a hlavne deti ho milujú, verím, že raz bude krášliť domácnosť niektorého z nich.
  Krásne dni Vám.
  Janka

 2. Krásný betlém, ale ještě víc se mi líbí ten věnec! Ten mi úplně vyrazil dech, fakt nádhera!
  My máme dřevěný betlém přímo z Jeruzaléma, přivezla nám ho tchyně a je fakt úžasný, každý rok se strašně těším, až ho budu moci vybalit.

 3. Ahoj, taky je můj sen mít betlém, který by se dědil. Ještě jsem nenarazila na ten pravý, snad se mi splní. Tvůj Moni, má kouzlo a určitě i svůj příběh, myslím, že jsi o něm psala i vloni a ve skleníčku mu to sluší.
  Hezké blogování, kterým nás obohacuješ a děláš nám ty zimní pochmurné dny veselejší a plnější o očekávání na ten přicházející vánoční čas. Děkuji ti.
  Měj se hezky Rozička.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *