Blog slaví dva roky

Uteklo to, za ty dva roky se stalo tolik věcí, že se nestačím ani divit. Včera jsem si nostalgicky prohlížela své začátky a uronila jsem i slzu… Jsem šťastná, že mám blog. Našla jsem spoustu nových přátel, se kterými si vyměňuji ty nejúžasnější e-maily, s dalšími jsem si dala rande v pražských kavárnách a hlavně mám pocit, že jsem spokojenější a pozitivnější… Moji milí čtenáři, jsem ráda, že stále chodíte na Vintagelover. Budu se dál snažit, abych vám i sobě dělala radost. Posílám pusu ♥

P.S. Ještě bych zapomněla, včera jsem připravila domácí citronový krém a proložila ho piškoty a kysanou smetanou. To byla dobrota! Recept je zde!

Photo © Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Recepty a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

37 komentářů u „Blog slaví dva roky

 1. Moc gratuluju ke krásnému výročí. Jsem za tento blog moc ráda, vždy zde najdu něco, co mě inspiruje. Přeji spoustu dalších nápadů a hodně spokojených čtenářů.

 2. Moni, velká gratulace! Máme narozky skoro stejně:-) Tak ať ti to jde tak dobře ještě hodně let!

 3. Milá Moni, to je nádhera – dva roky plné tvořivosti, úžasných fotografií, krásných příspěvků, inspirace, motivace, radosti a spokojenosti – já věřím, že stejné a ještě lepší (nejsem si jistá, jestli dokonalost tvého blogu lze ještě více zdokonalit 🙂 ) to bude i v následujících letech. Myslím na tebe, opatruj se a KRÁSNÉ NAROZENINY 🙂 !

 4. Moni, ty jsi šťastná, že máš blog a my jsme šťastné, že ho píšeš zrovna ty.Jsi originální, inspirující, nadčasová…..jen tak dál !!!!! Blog je naprosto úžasný, obdivuji nejen tvé příspěvky,ale i tvoje nádherné fotky a květinová aranžmá. Pořádně si blogové narozky oslav.papa a hezké dny. Eva

 5. Moni,přeji krásné narozeniny.Konečně jsem našla u Vás to,co jsem dlouho hledala.
  Jen tak dále!
  Eva

 6. Má drahá maminečko, už jsou to dva roky co máš tento úžasný blog!
  Dva roky neustálého radění s dcerami.
  Dva roky famózních nápadů a rad.
  Dva roky skvělé muziky.
  Dva roky výborných receptů.
  Dva roky tipů na výlet.
  Dva roky neskutečné síly a odhodlání a hlavně?
  Každé ráno se tisíce lidí probouzí s Vintagelover! 🙂
  Přeji hodně štěstí a mnoho sil! :*
  Doufám že mě Vintága bude stále provázet životem, protože život bez Vintage, není život!
  Milujem Tě! :*
  Buď stále tak skvělá!
  Přeje Tvá dcera Natálie

 7. Už nemám co dodat, vše bylo napsáno. Moniko, jsme rádi, že Tě máme. Hodně tvůrčích nápadů Ti přeje Magda!

 8. Moni, spoustu denní inspirace, krásných fotografií, úžasných věnců a milých setkání do dalšího blogování!!
  Moc gratuluju a mávám z Japonska
  PS: slavíme téměř stejné výročí 😉

 9. Hodně štěsí zdraví… Hodně štěstí zraví… <3
  Milý bogu, přeji jen to nejlepší, ať tě Moni nezlobí a má s tebou stále ty nejlepší úmysly ;o). Protože já tě mám ráda a jsi skělý :o).

  PS: Moni, ať tě psaní blogu stále baví a přináší ti spoustu radosti!

  Děkuji že jsi :o)

 10. Moniko, gratulujeme k narozeninám! Z příspěvků je cítit, že vás blog baví a proto jsou asi fotorafie a texty tak milé a je radost na vintagelover.cz chodit. Přejeme vám ať má blog víc a víc spokojených čtenářů; ať máte stále hodně inspirace, o kterou se s námi dělíte; ať vás neopustí nadšení se kterým fotíte a píšete; a ať potkáte díky blogu další milé lidi. ReNika (Nika, máma, babička)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *