Brno

Zítra jedu na pár dní do Brna. Mám vstupenku do funkcionalistické vily Tugendhat. Těším se na hrad Špilberk, Zelný trh, prošmejdím stylové kavárny… Prostě taková malá dovolená v jihomoravské metropoli. Kdybyste měli nějaké zajímavé tipy, kam si zajít v Brně na výstavu, dobrou kávu nebo jídlo, sem s nimi. Předem moc děkuji. Brněnský report bude 🙂 Mávám z Hradce Králové.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Brno

  1. Zdravím z Brna. Určitě doporučím Fabrik Urban House na ulici Roosveltové mezi divadly Janáčkovým a Mahenovým. Skvělé prostředí, skvělá jídla a úžasná káva od Ritualle cafe. Stejně tak kavárna SKØG, přímo ve středu města naproti nové radnici na Dominikánském náměstí. Na večer určitě „Bar který neexistuje“ na rohu Dvořákovi a Kozí ulice.
    A na výlet třeba na brněnskou přehradu, parníkem se dá dojet až do malebné Veverské Bítýšky, typického prázdninového městečka, kde je možné navštívit muzeum v Jarošově mlýně. Cestou zpět se dá navštívit rozlehlý hrad Veveří, který je rok od roku krásnější a kde je stále více k vidění a odkud je přehrada jako na dlani. A já jsem se rozepsala, tak snad Vás z toho něco zaujme 🙂

  2. Dobrý den,
    Moniko i já doporučuji Fabrik Urban House,industriální prostředí je nádherné a ještě bych doporučila cukrárnu SORRY – pečeme jinak,Křídlovicka 32/1, Brno – střed. Tak hezký pobyt v Brně, ať už si vyberete cokoliv.

  3. V Brně jsem strávila velikonoční svátky, byla jsem nadšená. Doporučuji navštívit Jurkovičovu vilu. Nadšení bylo i z rolované zmrzliny Madaicecream.
    Nuda v Brně rozhodně nehrozí. A Hradec je mé rodné město. Krásné dny !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *