Bydlení s disco koulí

První fotku jsem před nedávnem dávala na facebook. Interiér, který jsem viděla již dávno na jiných blozích tady ještě nemám. Blyštivá disco koule v interiéru je zajímavým detailem. Je k dostání  v různých velikostech. Jednu jsem našla i v IKEA. Ale ta je spíše do dětského pokoje (ale raději bez led osvětlení). Jestli chcete vidět jednu obří, tak si udělejte výlet do Vídně… Nebo navštivte blog Design Ville, kde je o ní celý příspěvek…

zdroj

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Bydlení s disco koulí

 1. Tenhle byt se mi strašně líbí a neomrzí mě ho vidět znovu a znovu. I když mi je asi mnohem bližší novější varianta se zelenou kuchyní, která taky zhusta brázdí vody internetu.

 2. Milá paní Moniko,
  Ta bílá mě fascinuje:-)
  Bohužel nám barva zmrzla, tak je po natírání 🙁
  Chválím a obdivuje VAše neustálé inspirace a děkuji za ně.
  A to nejen já 🙂
  Pěkný den:-)

 3. Krásné detaily! Ty fialové tóny mě doslova jarně naladily 🙂 Jen přes tu kouli se nějak nemůžu přenést, asi už jsem stará na disco recesi :)) Pěkný zbytek týdne!

 4. Bez debat bílá barva prostě interiérům sluší. A překvapivě ani ta koule nevypadá nijak vulgárně. Docela by mě zajímalo v jakém barevném provedení byste volili koupelny. Letos zrovna chystáme celkovou rekonstrukci té staré.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *