Bydlení z jedné realitky

Včera jsem toho napsala k těmto fotkám více, ale dnes ráno jsem všechno smazala. Úplně jsem nedokázala popsat, proč se mi takové bydlení líbí. Zase bílé dřevo, velký stůl… Líbí se mi to asi proto, že se o něco podobného doma neustále snažím, ale zdaleka to tak nevypadá… Chybí mi prostor a těším se, až se náš dům otevře do zahrady… to se pak i v tom našem mini domečku hledáme…. Hezký víkend!

odkaz

14 komentářů u „Bydlení z jedné realitky

  1. Moni, zatím to nevypadá na otevření domu do zahrady…u nás už týden není sluníčko, je zataženo, prší…ach jo…A dům je to krásný, taky by se mi takové prostory líbily! Hezký víkend pa

  2. Tak toto by se mi opravdu líbilo. Plynová kamna AGA jsou můj sen, který snem zůstane, ale asi rok jsem se je užívala a prostě člen domácnosti. 🙂 Tyto židle od Eamese bych taky chtěla. No, a prostor a zahrada mi chybí opravdu hodně. Nádhera.

  3. No právě Moni…základem je ten prostor, který nemám ani já.Jinak tohle bydlení se mi moc líbí,…je vzdušné a nadčasové. Hezký víkend. Eva P.S. včera jsem byla na vernisáži v Salm. paláci. Vřele doporučuji-nádhera.

  4. ……jinak velký stůl si prosadil i přes můj prvotní odpor (v našem malém bytě) manžel.A jsem ráda, že jsem podlehla:-)))…dává bytu úplně jiný rozměr a je to takový náš rodinný středobod. E.

  5. S mazáním textů a popisováním interiérů jsem na tom hodně podobně :D. To jsi mě vážně pobavila…. Já mám kolikrát tři načaté věty :))))). Tak ať nám jde psaní lépe ;))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *