Bytová restaurace NA FAŘE

To, co vidíte v dnešním příspěvku, není zahraniční interiér, ale jedná se o „Bytovou restauraci“ NA FAŘE v Kmetiněvsi. Donedávna jsem tento pojem neznala a celý koncept se mi moc zamlouvá.  Jak to funguje:  Hostitelé vyhlásí termín, čas, menu a jeho cenu. Zároveň jsou to oni, kdo vaří a obsluhují. Jí se u jednoho stolu – i s hostiteli. Kapacita restaurace je tedy přesně určena velikostí stolu, respektive množstvím židlí, které se k němu vejdou. Jakmile je kapacita naplněna – zájemci sebou tedy po doručení pozvánky musí obzvláště hodit – akce se uzavře… Takové dobrodružství bych ráda zažila… Kdybyste měli zájem si  večeři tohoto tipu objednat, mrkněte na jejich facebookové stránky. Mně to hodně láká, neboť nejen jídlo, ale i interiér a exteriér jsou dokonalé.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tip na výlet a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Bytová restaurace NA FAŘE

  1. Hmm, to je útulné bydlení a jídlo vypadá taky fajnově. Co něco takového uspořádat u vás na zahradě? Myslím, že zájemců by bylo více než židlí….;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *