Černá a bílá

Zahraniční zpravodajka z Holandska moc nezpravodajuje :-). Ale chápu, byl Silvestr… Tak dnes jeden působivý interiér, kde hlavní roli hraje, jak jinak, než black and white. I několik černých stěn v interiéru působí elegantně. V kuchyni mě zaujal stojánek na hrnky a dřevěná stolička natřená černobíle. Stará bedýnka na dřevo je dokonalá. Už se mi stýskalo po nějakém DIY.

zdroj.

6 komentářů u „Černá a bílá

  1. a keby iba to, čo si spmínala……je tam toho oveľa viac….
    a tak ma napadlo…..ako taký domov vplýva na vývin detí….čo sa im bude páčiť v dospelosti….či má estetické bývanie odraz vo vkuse malých detí ak dospejú….

    • Myslím, že je důležité, jak a kde děti vyrůstají. A v z takového kreativního prostředí si určitě do svého budoucího bydlení přinesou toho spoustu. Jane, díky!

  2. Mmmm, mě se moc líbí kamna, lampy nad stolem, příborník a kovový konzolový stolek v obýváku je úúúžasný…a taky je moc prima nápad s polepením lednice a billy knihovny :-o, tapeta v chodbě no a držák na hrnky /lahve mě láká už dlouho….prostě super inspirace bohatá na vtipné detaily ;), díky a hezký den! M.

  3. Moc pekny interier, nejvic se mi libi jídelna a bedinka se drevem!!!!……Jednou bych také chtěla mit takovy zajimavy byt!

    Hezky den Monika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *