Černá a bílá

Při mém brouzdání po Pinterestu jsem našla tento úchvatný interiér. Pozorně si prohlédněte všechny fotografie, je tam spousta inspirativních detailů… Tady je více. Když vidím takové interiéry, připadá mi to u nás malé, přeplněné, moc barevné… Miluji čisté interiéry, ale sama to neumím.

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Černá a bílá

  1. Moni, to je krása! Nejvíce se mi líbí první dvě fotografie. Miluji čisté linie, bílá je úžasná, nadčasová a v kombinaceí s černou velice elegantní. Já k životu potřebuji i dřevo, alespoň kousek. Ale obzvlášť se mi líbí sedací nábytek v kombinaci s tou lampou na druhém obrázku. Krásný začátek týdne.

  2. Já taky Moni, ale něco jiného je, když jsou velké prostory, tam i ta jednoduchost a krása víc vynikne. Já to vidím u nás, jaký je rozdíl mezi spodní částí domu, který mi také přijde přecpaný a malý a podkrovím, kde je místo a prostor … A ta bílá barva interiérům moc pomůže, zklidní je a zjednoduší a s černou k tomu – pro mě paráda! krásný slunný den 🙂 Jana

    • Jani, to je pravda. My máme malé prostory a i když se snažím je nepřeplňovat, stále to působí namačkaně. No, to podkroví by se mi také líbilo, tak třeba někdy. Hezký den!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *