Černo-bílý interiér u nás

Našla jsem ho na jednom zahraničním blogu. Myslela jsem si, že se takto bydlí jen ve Švédsku nebo Dánsku. Omyl, v Czech Republic… Mrkejte sem! Jsem unešená…

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Černo-bílý interiér u nás

 1. Krásný interiér. Je super, když architekti tvoří sami pro sebe a nemusejí dělat žádné kompromisy. Jinak tvorbu OOOOX sleduji už poměrně dlouho a je vidět, že pod vlivem Pinterestu se jejich styl hodně posunul z takového toho „moderního“ studeného sklo a kov stylu do Skandinávie. Úžasné, stylové. Teď na nějakých novějších fotkách na jejich FB je vidět, že si na terasu dali i káď na koupání. Prostě žádný bazén, káď 🙂

 2. Fakt pěkný,tolik nápadů, působí to na mne lehce a útulně, že by jsem ty trámy doma nahodila taky do bílé?:-)))))))) Trošku vážněji, super bydleníčko a ten rozhled z oken, ten je asi nejvíc k závidění v tom dobrém slova smyslu.
  Tady je vidět,že když se chce, tak i z domu, působící jako černá kolnička, jde udělat kolničku pěkně bílou, lehce s černou v závěsu.
  Koupací káď prima nápad, pořád říkám, že bazén přenechám žabkám a leknínům.

 3. Je to úžasné. Zevnitř teda určitě, venkovním designem už tak unešený nejsem, ale to je detail, člověk žije hlavně vevnitř (to samé si říkám při výběru auta..jako řidič žiju s interiérem, ne s exteriérem =D ). Koupelna je moje <3. A ta lednice, jako takový solitér, designový kousek sám o sobě, který stojí za to postavit všem na oči. Nad kravskou kůží uvažujeme taky, ale asi by byla příliš velká na náš obývák..
  Každopádně prima tip na pokoukání, díky!
  Michael
  http://www.ontheleaf.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *