Cihlové stěny

Jak jste na tom s neomítnutými stěnami? Mám ráda jak přírodní, tak natřené na bílo. Jestli jednou u nás doma budeme strhávat staré vnitřní omítky, určitě bych si aspoň jednu takovou nechala. Zde je pár inspirativních fotek… No, nejlepší by bylo se nastěhovat do staré fabriky. Nemyslíte?

O tomto diskutuje “Cihlové stěny

  1. janeathome napsal:

    Skvělé ….a o staré fabrice sním už dlouho….mám tady kousek od nás jednu opuštěnou už dlouho vyhlídnutou …:-)) měj se prima J.

  2. Markéta napsal:

    Moni, na „cihličkách“ i „cihlových zdech“ ujíždím, …… jednu cihlovou zeď mám v ložnici, druhou v obýváku, taky na baru, cihličky zdobí náš dům i na venkovní fasádě ….. takže mě jsi se dneska trefila do noty !!!! Marki

  3. Margita napsal:

    Ahojky, cihlové stěny jsou super, taky máme, ale vznikaly postupně uvnitř i zvenku lepenými obklady, je to hezké, ale není to ončo… Moc Zdravím Margita

    • Vintagelover napsal:

      Ahoj Margito, cihlové domy se mi moc líbí. Přemýšlela jsem i o našem domečku, ale je to drahá záležitost, ale krásná… Závidím :).
      Děkuji, že jsi zavítala na můj blog. Měj se fajn. Monika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *