Cihly

Včera večer jsem brouzdala po Pinterestu a hledala, jak si možná co nejlevněji a nejkrásněji vytvořit cihlovou stěnu u nás doma. Mohla bych odstranit omítku, ale to se mi zdá dost náročné. Hlavně ten prach mě děsí. Tak jedině koupit cihlové pásky a stěnu obložit. Mám ale pocit, že v nabídce jsou jen upravené pravidelné cihly. To ale já nechci. Chci poctivou starou cihlu, která je občas zašpiněná od malty. V bazarech nabízejí cihly i za odvoz, tak přemýšlím, že bych zvolila tuto složitější, krásnější a levnější variantu. Máte někdo zkušenosti s cihlovými obklady v interiéru…? No a při tom mém brouzdání jsem našla tuhle prosklenou nádheru. Ach!

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Cihly

 1. Chcete-li obklad stěny cihlami, doporučuji Vám pásky z lícových cihel Brickland https://www.brickland.cz/. Vše i kontakty najdete na internetu. Existuje mnoho variant a barev, cihly jsou německé, anglické a holandské. Máme jimi obložený dům, zahradní domek a stěnu v interiéru a jsme maximálně spokojení. Jsou naprosto autentické, žádná hladká napodobenina. H.

 2. Zdravím a určitě si cihlový pásek do domu dejte ……. já jsem to udělala dva roky nazpět a nádhera! Manžel sehnal staré cihly, speciální kotouč a řezal pásky. Zahrada červená, ale to déšť spláchne…….výsledek fantastický. Celá stěna z pásků je krásná i bez obrazů. Chudák pán co nám to spároval.
  Martina

 3. Naprosto nejjednodušší, nejrychlejší, nejlevnější je opravdu obouchat omítku a cihly napenetrovat, aby se z nich neprášilo. Většinou člověk pod omítkou objeví i něco, co nečekal. Myslím jako příjemnýho. Třeba zajímavý uspořádání cihel apod. Hodně úspěchů!

 4. Tak to je fakt nádhera:)))
  Blíží se jaro Moni, tak Ti škube rukama ? :))) Měj krásné dny, Eva

 5. Dobrý den,my máme už 12 let jednu stěnu v obýváku obloženou cihlovými pásky a jsme stále nadšeni,to se neokouká. Jsou to pásky z pálených cihel,vypadají použitě a dokonale,jsou k nerozeznání od otlučené zdi. Musím podotknout, že to zrovna levné nebylo, obložení fasády by nás asi zruinovalo:)jedna stěna stála 30 tisíc,ale jsme spokojeni.
  Ať se daří.
  Irena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *