Den před Štědrým dnem

Jestli ještě nemáte ozdobený vánoční stromeček, nakoupené a zabalené dárky, tak zde jsou čtyři tipy pro vás.

1. Včera jsem vyrobila arašídové máslo, které jsem dala do malých zavařovaček a budu je rozdávat jako dárky. Recept je velice jednoduchý, jen je zapotřebí výkonný mixér. 200 g slaných arašídů, asi 300 ml másla,
1 lžíce slunečnicového nebo arašídového oleje
1 lžíce medu
Vše rozmixujete. Ach! To je dobrota!

2. Nemáte balicí papír? Nevadí. Využijte listy starých časopisů. Použila jsem krásné fotky z Proč Ne Magazínu, Elle, Harpers Bazaru a dalších. Zabalené dárky vypadají jako umělecká koláž.

3. Vánoční stromeček si ozdobte papírovými ozdobami, které si vyrobíte. Zde je víc. Nebo konce pravých borovicových šišek nabarvěte na bílo. Nabílené šišky pověste na stromeček. Věřte, že s takto nazdobeným stromečkem budete sklízet velké úspěchy.

4. Nehoňte se. Uvařte si kávu, pusťte si v televizi pohádku a užívejte si plnými doušky předvánoční atmosféru. Vychutnávejte si maličkosti, jež vás obklopují. O tom to vlastně celé je ♥ Krásný den!

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *